Taravari: Do t’ia rikthejmë namin e dikurshëm Kumanovës dhe Likovës

Do t’ia rikthejmë namin e dikurshëm Kumanovës dhe Likovës! Do ta lidhim Kumanovën me Gjilanin dhe Preshevën, do të investojmë

Gashi: Bujar Osmani nuk e ka për herë të parë të flasë si t’i vijë e pastaj t’i bie pishman

Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, i ka reaguar ministrit të Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, për deklaratat e tij për

Osmani: Për rastin “Pacienti”, nuk ka pasur aktakuzë, koalicioni “VLEN” nuk ka ide në këtë fushatë zgjedhore

Kandidati për president të shtetit, Bujar Osmani, konsideron se koalicioni “VLEN” nuk ka tema dhe kreativitet në fushatën zgjedhore dhe

- Reklamim -
Ad imageAd image

Postimet e fundit

TË FUNDIT

VIDEO/ Ruleta e penalltive nderon Realin, Ancelotti hakmerret ndaj Guardiolës

Reali i Madridit triumfon 4-3 në ruletën e penalltive përballë Manchester City-t dhe kualifikohet në gjysmëfinale të Championsit, ku e pret Bayerni i Mynihut.  

Moti
17°C
Skopje
broken clouds
17° _ 17°
77%
3 km/h
Enj
14 °C
Pre
15 °C
Sht
17 °C
Die
14 °C
Taravari: Do t’ia rikthejmë namin e dikurshëm Kumanovës dhe Likovës

Do t’ia rikthejmë namin e dikurshëm Kumanovës dhe Likovës! Do ta lidhim

Gashi: Bujar Osmani nuk e ka për herë të parë të flasë si t’i vijë e pastaj t’i bie pishman

Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, i ka reaguar ministrit të Punëve të

“Edhe unë mund të humbas punën time”, thotë Bill Gates – teksa flet për të ardhmen e Inteligjencës Artificiale

Bill Gates, bashkëthemeluesi i Microsoft, së fundmi shprehu habinë e tij për

Humanisti Halil Kastrati së bashku me birin e tij Uwesin, sot festojnë ditëlindjet e tyre

Sot është ditë e veçantë për humanistin Halil Kastraiti. Hoxha i njohur

Osmani: Për rastin “Pacienti”, nuk ka pasur aktakuzë, koalicioni “VLEN” nuk ka ide në këtë fushatë zgjedhore

Kandidati për president të shtetit, Bujar Osmani, konsideron se koalicioni “VLEN” nuk

Drejtuesit e VLEN-it pinë kafe në Çarshi me Glauk Konjufcën

Drejtuesit e koalicionit VLEN gjatë ditës së sotme në Çarshinë e Vjetër

Kallëzim Penal kundër Kurto Dudushit

SPB Shkup ka paraqitur kallëzim penal kundër Kurto Dudushit, kryetar i Komunës

Sela pranon se Fronti Europian është para përçarjes

Se gjërat nuk janë duke shkuar ashtu siç duhet brenda Frontit Europian

BOTA DHE RAJONI

Demaskimi i Macron-it: Shifra rekord e Francës për gazin rus

E mbani mend Emmanuel Macron-in që deri pak javë më parë rrihte gjoksin kundër Rusisë? Presidenti francez kishte promovuar dërgimin

Kurti për Asociacionin: Nuk bëj hapa që rrezikojnë Kosovën

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ” tha se Kosova e ka një

3shi.net

Këta janë 29 deputetët që votuan kundër anëtarësimit të Kosovës në KiE

Me 131 vota për, 29 kundër dhe 11 abstenime, Asambleja Parlamentare e

3shi.net

Deputetja turke në Këshillin e Evropës: Jam me prejardhje nga Kosova, e mbështes me zemër anëtarësimin e saj

Deputetja nga Turqia në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Europës, Seda Gören

3shi.net