Sport

Piastri shënon fitoren e parë në Formula 1

Ngasësi i skuderisë së McLarenit, Oscar Piastri, e ka shënuar fitoren e parë në Formula 1, duke e mposhtur ngasësin

Boksieri Mersim Zeqiri nga Kërçova fiton titujt internacional UBO dhe UBF

Mersim Zeqiri i ka bërë krenarë krejt shqiptarët. Boksieri nga Garana e Kërçovës në Maqedoninë e Veriut e fitoi meçin

Heroi i Spanjës shpallet tradhtar, e ëma s’lejohet të dalë nga shtëpia

Heroi i papritur i finales së Evropianit në Gjermani ishte Mikel Oyarzabal, i cili katër minuta para përfundimit të kohës

- Reklamim -
Ad imageAd image