Sport

Kurti: Investuam 200 milionë euro në infrastrukturën e futbollit, sivjet nisim procedurat për stadiumin nacional

Kryeministri, Albin Kurti, ka deklaruar se Qeveria që ai e drejton ka investuar 200 milionë euro në infrastrukturën e futbollit,

Seri perfekte prej 5 fitoresh në 7 muaj, sensacioni Mersim Zeqiri synon t’i fitojë dy tituj internacionalë në fshatin e tij Garanë

Trojet shqiptarë kanë nxjerrë njerëz të suksesshëm dhe të mbërrirë në fusha të ndryshme. Pa diskutim, sportistët ishin ata që

VIDEO/ Ruleta e penalltive nderon Realin, Ancelotti hakmerret ndaj Guardiolës

Reali i Madridit triumfon 4-3 në ruletën e penalltive përballë Manchester City-t dhe kualifikohet në gjysmëfinale të Championsit, ku e

- Advertisement -
- Reklamim -
Ad imageAd image