Lajme

Taravari: Do t’ia rikthejmë namin e dikurshëm Kumanovës dhe Likovës

Do t’ia rikthejmë namin e dikurshëm Kumanovës dhe Likovës! Do ta lidhim Kumanovën me Gjilanin dhe Preshevën, do të investojmë

Gashi: Bujar Osmani nuk e ka për herë të parë të flasë si t’i vijë e pastaj t’i bie pishman

Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, i ka reaguar ministrit të Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, për deklaratat e tij për

Humanisti Halil Kastrati së bashku me birin e tij Uwesin, sot festojnë ditëlindjet e tyre

Sot është ditë e veçantë për humanistin Halil Kastraiti. Hoxha i njohur në të gjitha trojet shqiptare, sot feston ditëlindjen

- Advertisement -
- Reklamim -
Ad imageAd image