Bota dhe Rajoni

Kërcënimi nga Veriu/ Kurti: Kemi drone bajraktar, do shtojmë 600 rekrut të rinj

Lëvizja Vetëvendosje ka mbajtur mbledhjen e Këshillit të Përgjithshëm, duke treguar arritjet e tyre, gjatë 3 viteve në pushtet. Kurti

Mediat izraelite: Kundërsulmi i Iranit gjatë natës i kushtoi Izraelit 1.35 miliardë dollarë

Kapja nga Izraeli i dhjetëra raketave dhe dronëve iranianë gjatë natës i kushtoi Tel Avivit afër 5 miliardë shekelë (1.35

“Blindohen” kufijtë e Evropës, 20 mijë ushtarë në gatishmëri kundër Rusisë

Me sa duket, anëtarët kryesorë të elitës së politikës së jashtme perëndimore lexojnë mendjen: Ata pretendojnë se dinë saktësisht se

- Advertisement -
- Reklamim -
Ad imageAd image